facebook kontakt cennik koszyk

Próbnik

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta, ale nie wiesz na które podłoże się zdecydować? Zamów zestaw 24 próbek (format 10x13,5 cm). On zdecydowanie ułatwia wybór. Zestaw zawiera wszystkie podłoża na jakich aktualnie drukujemy, razem papierami Hahnemuhle Fine Art. Przy okazji przekonasz się o precyzji z jaką drukują nasze Canony PRO 4100 i 2100. 


próbnik papierów 2024


Próbnik kosztuje 24 złote plus koszt wysyłki. Można go zamówić w dziale z akcesoriami.

 

Na życzenie nabywcy próbnika możemy podesłać miniaturki plików na bazie których próbnik został przygotowany. Ułatwi to ocenę jak wypadają kolory, kontrast, stopień jasności na konkretnym monitorze w zestawieniu z wydrukami. Będzie to pomocne dla osób, które nie dysponują profesjonalnymi monitorami do obróbki grafiki i zdjęć. O takiej prośbie prosimy wspomnieć w komentarzu do zamówienia.

 

Aktualnie dostępna jest wersja próbnika dedykowana dla grafików, plakacistów, ilustratorów (na próbkach wydrukowane są grafiki), ale i dla fotografów będzie ona pomocna. 

 

Koszt wysyłki kurierem DPD to 19 zł. Warto zatem pomyśleć czy razem z próbnikiem nie zamówić od razu kilku testowych wydruków. 

  

 

Nasza specjalność to druk grafik i fotografii, a naszymi podstawowymi narzędziami pracy są plotery fotograficzne Canon PRO-4100 oraz PRO-2100.
Te 12-pigmentowe maszyny to gwarancja absolutnie najwyższej jakości, nieosiągalnej dla innych systemów druku.
Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszy firmy Canon. Drukujemy na papierach fotograficznych,
usztywniamy wydruki na piankach fotograficznych (fotoboard), drukujemy na płótnach.
Masz pytania? info@studiogamut.pl